KUŞU BELEDİYE BAŞKANLIĞI

KUŞU ALTYAPI ÇALIŞMASI YERİNDE İNCELENDİ

KUŞU ALTYAPI ÇALIŞMASI YERİNDE İNCELENDİ

Altyapı çalışmalarını yerinde incelemek üzere Kuşu ya giden ilçe kaymakamı Türker Çağatay HALİM’e ilçe garnizon ve jandarma komutanı Sayit BAYRAMOĞLU, il genel meclis üyesi Kahraman AKTAY, Emet karayolları bölge şefi Osman GİRGİN, İl Özel İdaresi mühendisleri ve yüklenici firma sorumlusu eşlik etti. Ziyareti değerlendiren ilçe kaymakamı HALİM “Kuşu köyü ilçemiz genelinde eğitim alanındaki başarısı ile ön plana çıkan bir köyümüz. Kuşu’nun en önemli ve hayati sorunu, kullanım ömrünü tamamlamış altyapısı (kanalizasyon). Yenilemek için Köylere Hizmet Götürme Birliğince ihalesi yapıldı. Kanalizasyon çalışması yıl sonu itibarı ile tamamlanmış olacak. Aynı zamanda buradan ilçe yolu geçtiği için Karayolları Genel Müdürlüğü ile protokol yapıldı. Birkaç noktadan kanalizasyon hattı geçecek. Ufak pürüzleri de bugün ki köy ziyaretinde çözdük. Bu proje maliyeti itibarı ile Köylere Hizmet Götürme Birliğinin en büyük projesi “ dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İLÇE KAYMAKAMIMIZDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Simav Kaymakamı Türker Çağatay HALİM beraberinde ilçe jandarma komutanı Binbaşı Mustafa MATAR, ilçe emniyet müdür v. Aytaç AYHAN ile 31 mart yerel yönetimler seçimlerinde Kuşu Belediye Başkanlığı görevine seçilen Feridun AKTAY’a, “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu ve başarılar diledi. 

DEVAMI

97/1 KASABAMIZDAN ASKERE GİDEN GENÇLERİMİZ

Bu sene  Kasabamızdan vatani görevlerini yerine getirmek için askere gidecek olan  4 genç için  "Baba Ocağından Peygamber Ocağına" isimli uğurlama töreni düzenlendi. Kasabamız Merkez Camiisinde  Numan Şahin, Ahmet Şahin, Mehmet Akkuş ,Kadir Akkuşun   Kuran-ı Kerim tilaveti ve mevlidin ardından dualarla uğurlandı. Askerlerimize hayırlı tezkereler dileriz.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
FERİDUN AKTAY
KUŞU BELEDİYE BAŞKANI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • KUŞU BELEDİYESİ HİZMET BİNASI
  • KUŞU ŞEHİT ER ŞENAYİ AKDAĞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
  • KUŞU NURULLAH BAYRAM İLK VE ORTA ÖĞRETİM OKULU
  • KUŞU ŞEHİT ER SABİT DEMİRTAŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Videolar