KUŞU BELEDİYE BAŞKANLIĞI

KUŞU BELDESİNDE BAYRAMLAŞMA

KUŞU BELDESİNDE BAYRAMLAŞMA

Simav Kaymakamı ve aynı zamanda Kuşu belediye başkanı Türker Çağatay HALİM,  Ramazan Bayramı’nın ilk günü Kuşu belediye binasında halkla bayramlaştı. İlçe kaymakamı ve Kuşu belediye başkanı HALİM, “ Kuşu’da meclis ve encümen oluşturdum. Simav Kaymakamlığı personelleri arasından görevlendirme yaptım. Böylece; yazı işleri, mali hizmetler, fen işleri, zabıta birimleri kuruldu. Belediye Kanununa göre kurulması zorunlu dört birimi de oluşturduk. Kuşu güzel hizmetlere kavuşmak üzere. Web sitemiz de donanımlı olarak hizmete girecek ve vatandaşlarımızı yapılan hizmetler hakkında bilgilendireceğiz” dedi.
Simav Kaymakamı ve aynı zamanda Kuşu belediye başkanı Türker Çağatay HALİM ve eşi Esin HALİM, Kuşu beldesindeki şehit aileleri olan AKDAĞ ve DEMİRTAŞ ailelerini de evlerinde ziyaret ederek bayramlaştı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İLÇE KAYMAKAMIMIZDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Simav Kaymakamı Türker Çağatay HALİM beraberinde ilçe jandarma komutanı Binbaşı Mustafa MATAR, ilçe emniyet müdür v. Aytaç AYHAN ile 31 mart yerel yönetimler seçimlerinde Kuşu Belediye Başkanlığı görevine seçilen Feridun AKTAY’a, “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu ve başarılar diledi. 

DEVAMI

97/1 KASABAMIZDAN ASKERE GİDEN GENÇLERİMİZ

Bu sene  Kasabamızdan vatani görevlerini yerine getirmek için askere gidecek olan  4 genç için  "Baba Ocağından Peygamber Ocağına" isimli uğurlama töreni düzenlendi. Kasabamız Merkez Camiisinde  Numan Şahin, Ahmet Şahin, Mehmet Akkuş ,Kadir Akkuşun   Kuran-ı Kerim tilaveti ve mevlidin ardından dualarla uğurlandı. Askerlerimize hayırlı tezkereler dileriz.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
FERİDUN AKTAY
KUŞU BELEDİYE BAŞKANI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • KUŞU BELEDİYESİ HİZMET BİNASI
  • KUŞU ŞEHİT ER ŞENAYİ AKDAĞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
  • KUŞU NURULLAH BAYRAM İLK VE ORTA ÖĞRETİM OKULU
  • KUŞU ŞEHİT ER SABİT DEMİRTAŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Videolar